Новости

19 вересня 2014, п'ятниця, 11:47
Донецький губернатор Тарута заявляє про арешт свого бізнесу російським Басманним райсудом Москви
Тарута
Інформаційне агентство "Українські Новини"

Голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута заявляє про арешт свого бізнесу Басманним районним судом Москви.

Про це він повідомив в інтерв'ю телепрограмі "Перша шпальта".

"Мого бізнесу вже немає, він арештований, його забрали, тому це розплата... це не терористи, терористи захопили офіс, терористи захопили будинок, терористи зруйнували офіс у Маріуполі. А активи, на які накладено арешт, активи, які перебувають і тут, в Україні, і за межами України, за рішенням Басманного суду, самого справедливого суду на світі, - ці активи сьогодні арештовані", - сказав він.

Тарута зазначив, що зважаючи на те, що контрольний пакет компанії ІСД належить російським акціонерам, ця процедура відбулася досить легко.

Як повідомляло агентство, Тарута є співвласником корпорації "Індустріальний союз Донбасу" (Донецьк), контрольним пакетом якої володіють російські акціонери.

ІСД спеціалізується на виробництві й реалізації металопродукції, контролюючи Алчевський (Луганська область) і Дніпровський (Дніпропетровська область) металургійні комбінати, Дніпропетровський трубний завод, Алчевський коксохімічний завод (Луганська область), а також металургійні комбінати ISD Dunaferr, ISD Huta Czestochowa й інші активи.

...
Loading...
Всі права захищені ©. Відтворення будь-яких матеріалів або їх фрагментів з веб-сайтів інформаційного агентства «Українські Новини» можливе тільки з письмового дозволу редакції.