Новости

14 вересня 2014, неділя, 14:13
"Рада більша ніж гумова": Рабинович, Гужва, Ларін, Королевська, Голенко - в одному виборчому списку
Інформаційне агентство "Українські Новини"

Партія "Опозиційний блок" має намір включити до першої десятки партійного виборчого списку президента Всеукраїнського єврейського конгресу Вадима Рабиновича, власника холдингу "Мультимедіа інвест-груп" Ігоря Гужву, голову виконавчого комітету Партії розвитку України Сергія Ларіна, керівника партії "Україна - вперед!" Наталію Королевську, голову Луганської обласної ради Валерія Голенка на позачергових виборах Верховної Ради.

Про це Українським Новинам повідомив інформоване джерело в кулуарах форуму "Мир. Стабільність. Відродження" партії "Опозиційний блок".

Співрозмовник не уточнив, які саме місця в десятці займуть зазначені п'ять політиків і хто, крім них, увійде до топ-10 "Опозиційного блоку".

Він підкреслив, що на форумі визначається формат участі "Опозиційного блоку" на позачергових виборах Ради, а партійний виборчий список буде остаточно затверджено на з'їзді партії пізніше.

Як повідомляло агентство, форум "Мир. Стабільність. Відродження" партії "Опозиційний блок" розпочав свою роботу в неділю.

Позачергові парламентські вибори пройдуть 26 жовтня.

...
Loading...
Всі права захищені ©. Відтворення будь-яких матеріалів або їх фрагментів з веб-сайтів інформаційного агентства «Українські Новини» можливе тільки з письмового дозволу редакції.