Новости

6 серпня 2014, середа, 14:49
Порошенко доручив Гелетею звільнити двох керівників департаментів Міноборони за неефективне використання бюджетних коштів
Порошенко2
Інформаційне агентство "Українські Новини"

Президент Петро Порошенко доручив міністрові оборони Валерію Гелетею звільнити двох керівників департаментів Міністерства оборони за неефективне використання бюджетних коштів.

Про це він сказав на зустрічі з волонтерами, які надають підтримку й допомогу бійцям Збройних сил і Національної гвардії.

"На підставі розслідування Генеральної прокуратури й висновків... про неефективне використання коштів підрозділами Збройних сил і Національної гвардії я доручив міністрові оборони звільнити двох керівників департаментів", - сказав він.

З його слів, звільнено керівника департаменту, що відповідав за матеріально-технічне забезпечення й проведення тендерів, а також відповідав за закупівлю військового озброєння.

Порошенко також додав, що в середу призначено нових, більш ефективних керівників цих департаментів.

Відповідні укази поки що відсутні на офіційному сайті Президента.

Як повідомляло агентство, Генпрокуратура почала розслідування проти посадових осіб Міноборони й Генштабу за фактом службової недбалості.

...
Loading...
Всі права захищені ©. Відтворення будь-яких матеріалів або їх фрагментів з веб-сайтів інформаційного агентства «Українські Новини» можливе тільки з письмового дозволу редакції.