Новости

12 червня 2014, четвер, 11:52
Генпрокуратура оголосила в розшук депутата Ради Царьова (ПР)
Інформаційне агентство "Українські Новини"

Генеральна прокуратура оголосила в розшук депутата Верховної Ради від фракції Партії регіонів Олега Царьова.

Про це Українським Новинам сказав виконуючий обов'язки генерального прокурора Олег Махніцький.

"Його оголошено в розшук... Ми дали доручення органам внутрішніх справ на його розшук і розшук здійснює Міністерство внутрішніх справ", - повідомив він.

Махніцький підкреслив, що суд дозволив затримати Царьова з метою доставки в суд і обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Також в.о. генпрокурора зазначив, що його відомство продовжує розслідування проти деяких депутатів Ради, у тому числі проти позафракційного депутата Сергія Горохова й голови фракції ПР Олександра Єфремова.

Як повідомляло агентство, 11 червня Царьов прибув з Росії в Луганськ, але, з слів виконуючої обов'язки голови Луганської обласної державної адміністрації Ірини Веригіної, у цьому місті українські правоохоронці затримати його не можуть, тому що воно перебуває під контролем самопроголошеної "Луганської народної республіки".

Рада схвалила позбавлення депутатської недоторканності Царьова й узяття його під варту.

Штаб національного захисту Дніпропетровської області встановив винагороду в 0,5 млн доларів за доставку депутата Ради Царьова в правоохоронні органи.

Всі права захищені ©. Відтворення будь-яких матеріалів або їх фрагментів з веб-сайтів інформаційного агентства «Українські Новини» можливе тільки з письмового дозволу редакції.