Новости

11 лютого 2014, вівторок, 12:19
Янукович готовий провести дебати із Кличком на одному із загальнонаціональних телеканалів
Янукович100
Інформаційне агентство "Українські Новини"

Президент Віктор Янукович готовий провести дебати з головою фракції "Український демократичний альянс за реформи (УДАР)" у Верховній Раді Віталієм Кличком на одному із загальнонаціональних телеканалів.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба Президента у відповідь на запит.

"Практика проведення подібних дебатів існує у всіх цивілізованих країнах. Щоб зробити ці дебати максимально доступними для широкої громадськості, а не тільки для аудиторії, що перебуває на майдані Незалежності, пропонується провести їх на одному із загальнонаціональних телеканалів", - зазначається в ньому.

Прес-служба нагадує, що 25 січня під час чергового засідання робочої групи із врегулювання політичної кризи Янукович для забезпечення широкого громадського діалогу запропонував Кличку провести публічні дебати, і на цю пропозицію лідер УДАРу погодився.

Як повідомляло агентство, 9 лютого під час Народного віче Кличко викликав Януковича на дебати на майдані Незалежності в Києві.

Всі права захищені ©. Відтворення будь-яких матеріалів або їх фрагментів з веб-сайтів інформаційного агентства «Українські Новини» можливе тільки з письмового дозволу редакції.